Sejf na krátke zbraně ARS 46
Kód: ARS 46
Trezor s bezpečnostným zámkom triedy A a certifikátom na 15 odporových jednotiek, ktorý ponúka mimoriadnu ochranu. Spĺňa všetky celý popis a parametre
Popis a technické parametre
Sejf na krátke zbraně ARS 46
Trezor s bezpečnostným zámkom triedy A a certifikátom na 15 odporových jednotiek, ktorý ponúka mimoriadnu ochranu. Spĺňa všetky legislatívne požiadavky a umožňuje bezpečné uloženie až 10 zbraní alebo 10 000 nábojov. Farba antracit.
- trezorový zámok s dvoma kľúčmi
- 1 x polica
- objem 60 l
- výška 460 x šířka 440 x hloubka 355 mm
- certifikácia 15RU
- verzia z elektronickým zámkom v čiernej farbe
| Celková výška: | 460 mm |
|---|---|
| Šírka: | 440 mm |
| Hĺbka: | 355 mm |
| Vnútorné rozmery: | 454.00 x 434.00 x 301.00 mm mm |
| Hmotnosť: | 27 kg |
| Objem: | 60 l |
| Počet políc: | 1 |
| Záruka (roky): | 2 |
Naposledy prezerané
Sejf na krátke zbraně ARS 46
349.03 Eur
bez DPH
Šatňová skriňa kovová SAS 33CA
294.14 Eur
bez DPH
Sejf na krátke zbraně ARS 25
286.63 Eur
bez DPH
Sejf na krátke zbraně ARS 30
286.63 Eur
bez DPH
Šikmá strieška SDL 600
57.89 Eur
bez DPH
Archivačná skriňa AS (4 modely)
1 022.37 Eur
bez DPH
Prídavný sokel C430 W
50.75 Eur
bez DPH